Kawa i akcesoria do jej parzenia

zaparzacz do kawy Forever CoCoKawa jest jednym z najchętniej spożywanych napojów na Ziemi. Rocznie mieszkańcy naszej planety wypijają aż  400 miliardów wypełnionych nią filiżanek. Według badań statystyczny mieszkaniec Europy wypija 4 filiżanki kawy dziennie, co skutkuje spożyciem ok. 160 litrów tego napoju przez osobę w ciągu roku.  Te ogromne liczby nie oddadzą jednak pełnej miłości do kawy.

Aby czerpać ogromną przyjemność z picia kawy, należy włożyć nie tylko serce w jej przygotowanie, jak również zrobić to we właściwy sposób. Nieodłącznym elementem wyposażenia prawdziwego kawosza jest nie tylko ulubiony kubek lub piękna filiżanka, jak przede wszystkim zaparzacz do kawy. To niewielkie urządzenie pozwala cieszyć się bogactwem smaku i wyjątkowym aromatem napoju bez konieczności kupowania go w kawiarniach, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na inne przyjemności. Przygotowanie kawy w zaparzaczu jest niezwykle bardzo proste.

Ciśnieniowe zaparzacze do kawy przypominają swoim wyglądem niewielkie czajniczki. Ten funkcjonalny sprzęt kuchenny zbudowany jest z trzech części : zbiorniczka dolnego , do którego wlewa się wodę, lejka z sitkiem, do którego należy wsypać grubo zmieloną kawę oraz zbiorniczka górnego, w którym zbiera się kuszący swoim aromatem napój.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *