Mała czarna w nowej odsłonie

Doskonały aromat, który pieści nasze nozdrza, głęboki smak wprawiający nasz dzień w perfekcyjny ruch i smak – jedyny w swoim rodzaju, charakterystyczny, mocny i jednocześnie tak bardzo miły.

filiżanka kawyKawa – to dla niej jesteśmy w stanie wstać kilka minut wcześniej, zatrzymać się w środku nocy na stacji paliw i szukać dogodnego miejsca na polu namiotowym, by móc zanurzyć w niej swoje zmysły. Pijemy ją chętnie, każdy ma swoją ulubioną wersję, a zaparzanie jej staje się sztuką na wiele głosów. Do jednego ze sposobów zalicza się innowacyjny aeropress, który rozwiązuje problem przyrządzenia swojego ukochanego napoju w nietypowych miejscach.

Misterium w naszych dłoniach

Celebrując jej przygotowanie, staramy się, by wszystkie naczynia i czynności były perfekcyjnie przygotowane. Trudno jednak zabrać w podróż swój doskonały ekspres, czy kawiarkę. Tymczasem aeropress jest wynalazkiem wprost doskonałym. Kształt strzykawki początkowo nie kojarzy się z małą czarną, nie mniej to właśnie specjalna konstrukcja pozwala na przygotowanie perfekcyjnej i jedynej w swoim rodzaju kawy.

Po wsypaniu mielonej kawy do urządzenia i zalaniu jej gorącą wodą wystarczy odczekać chwilę, by rozpocząć przelewania – a ściślej mówiąc – przelewanie jej do kubka czy filiżanki. Siła naszych rąk wytwarza wewnątrz pojemnika ciśnienie, wydobywając najszlachetniejszy smak i aromat. Miłośnicy tego sposoby przygotowywania kawy są zgodni — to prawdziwe misterium, które pozwala na celebrację w każdym momencie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria do kawy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *