Wyposaż swój lokal gastronomiczny

Wyposażenie lokalu gastronomicznego, bez względu na jego charakter (restauracja, lodziarnia, cukiernia itp.) to sztuka, która wymaga nie tylko umiejętności aranżacyjnych, ale również wysokiej jakości sprzętu i mebli.

Wygląd pomieszczenia to pierwsze, z czym spotyka się potencjalny klient. Źle wyposażona, nieumiejętnie rozplanowana, bądź co gorsze brudna  przestrzeń zarówno nie zachęca do zakupów, jak i polecenia przedsiębiorstwa innym potencjalnym klientom.

Firma Polmarkus to producent sprzętu i akcesoriów przeznaczonych dla przemysłu gastronomicznego. Proponowane przez nich rozwiązania w dziedzinie cukiernictwa, nie mają sobie równych. Formy do pieczenia, barwniki spożywcze, a także ozdoby do deserów to pasja, której firma oddaje się bez wyjątku od wielu lat.

Najwyższej jakości towar produkowany bezpośrednio w zakładach produkcyjnych podlegających głównemu zarządowi firmy wykorzystany może być nie tylko w piekarniach i cukierniach, ale również szeroko pojętych lokalach gastronomicznych. Witryny chłodnicze, czy witryny eksponujące idealnie sprawdzą się również jako element wystawowy zawierający produkty takie jak zioła szwedzkie, mieszanki przypraw, czy liofilizowane owoce i warzywa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *